NoktaSera

NoktaSera olarak  sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren anahtar teslim sera projeleri, sera donanım ve ekipmanları, tüm sera malzemelerinin tedarik ve uygulama işini yapmaktadır. 

Hizmetlerimiz tüm sera işçilikleri, montaj, tamir ve tadilat işleri, projelendirme, yatırım danışmanlığı ve diğer operasyonlarını da kapsamaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve en önemlisi müşteri memnuniyeti olmuştur.

 

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Nokta Sera, karlılığınızın ve verimliliğin artması için sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

 

 

 

 

 

 

 

Nokta Seracılık, örtü altı üretim yapan çiftçimizin her zaman teknoloji ile birlikte büyümesini sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Firmamızın öncelikli amacı sera alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek; çiftçimize rekabet avantajı kazandıracak yeni nesil çözümler üretmektir. 

 

Hızlı gelişen seracılık sektöründe yenilikçi, süratli çalışan ve ekonomik çözümler üreten imajımızı sürdürmek; insan kalitesinin önde geldiği ;kaliteli ürün, kaliteli hizmet, yapmış olduğumuz projelerde gerektiğinde en hızlı ve profesyonel teknik desteği yatırımcımıza ulaştırmak başlıca amaçlarımızdandır.

Misyon

Kişi ve kurumların tarım sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmaktır.

vizyon

Yeniliklere açık bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz projeler ve çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

EnglishTurkish